Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pansakutské hry Erlebaška 15.-16.2.

9. 2. 2014

 

ERLEBAŠKA 15.-16.2.2014 – 21. zimní panskautské hry
 
Odjezd: v sobotu 15.2. v 6.00 hod. od sportovní haly v MB ( naproti Kauflandu ) – sraz tedy asi o 10 minut dříve.
 
Příjezd: v neděli 16.2. v 19 hod. tamtéž ( když to bude jinak zavoláme ).
 
Kam pojedeme: na chatu Erlebach v Krkonoších, kousek pod Dvoračkama, Rokytnice nad Jizerou.
Doprava: objednaným autobusem do Rokytnice, tady si nasadíme lyže a vyjedeme na lanovce na Lysou horu, odkud sjedeme na lyžích k chatě ( vše s batohem na zádech ).
Ubytování: na horské chatě, je zde teplo, teče teplá voda, spí se na postelích, jsou zde peřiny, stačí si jen vzít na ně povlečení, sprchy, WC….
Co s sebou do autobusu:
kompletní lyžařské oblečení ( včetně čepice a rukavic ), malou svačinku a pití.
 
Co zabalit do jednoho batohu ( pojedeme s ním na lyžích, takže taška do ruky opravdu není vhodná a více zavazadel taky ne ): náhradní lyžařské kalhoty a bundu, náhradní svetr, ponožky, spodní prádlo, pyžamo, náhradní čepici a rukavice, oblečení do chaty, ručník, kartáček, pastu, hřeben, mýdlo, toaletní papír, lyžáky ( mít je po ruce ), povlečení ( ideální vložka do spacáku nebo povlak na peřinu ), přezůvky, kartičku pojišťovny.
Dále: lyže a hůlky nebo snowboard, lyžařskou helmu.
 
Jídlo: na chatě je k dispozici kuchyně, kde si budeme vařit společně sobotní večeři a nedělní snídani a oběd, k pití bude čaj nebo šťáva. S sebou tedy jen na sobotu snídani a něco k obědu, nějaké sušenky na svačiny.
 
Cena: ubytování a doprava 300Kč, jídlo asi 100Kč, vleky si hradí každý sám.
Lyžování: pro slabší lyžaře je kousek od chaty kratší vlek s mírným svahem ( 10 jízd 100 Kč ), pro zdatnější lyžaře je zde lyžařský areál Horní domky - Lysá hora ( loni celodenní lístek pro děti 4-13 let 380 Kč, mládež 14 -17 let 530 Kč, dospělí 590 Kč, jsou i levnější varianty 4 hodiny nebo bodové jízdné, uvidíme dle počasí a nálady ).
 
Program:
Sobota - 8-11 hodin volné lyžování, po obědě závody ve slalomu a sjezdu, večer posezení u krbu, soutěže, vyhlášení výsledků.
Neděle - dopoledne volné lyžování, odpoledne hrátky na sněhu, tajná disciplína, po 16. hod odjezd.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář